31 października

Gdyby nie kamienice...

Dzisiaj wpis będzie trochę odmienny od pozostałych na Klatkowcu - wszakże to wpis nr 100. W założeniach blog miał istnieć właśnie do tego wpisu. Przez te 100 wpisów stronę wyświetlono ponad 4900 razy. Na fanpage strony na Facebook jest już 323 fanów. Czy to dużo? Zapewne w porównaniu z innymi projektami - nie, ale za to udało się pozyskać wiernych fanów, za co Wam dziękuję! To właśnie dzięki Wam czerpię radość i satysfakcję z tego projektu i to dzięki Wam projekt będzie nadal istniał. Oczywiście niemały wpływ mają także wszelkie przemiłe osoby poznawane podczas odkrywania zakamarków kamienic.

Fotograficznie dzisiaj będzie coś zupełnie odmiennego od tematyki Klatkowca. Zdjęcie zostało wykonane kilka dni temu na obszarze Wielkopolski, która także skrywa wiele tajemnic, chociażby w postaci takich starych - ponad 100-letnich drewnianych domostw, które wiekiem są często zbliżone do prezentowanych na zdjęciach kamienic.Jak zatem wyglądałby obecny świat, gdyby nie powstawałyby kamienice? 

Jeżeli podoba się Wam Klatkowiec, to polecajcie stronę wśród przyjaciół, znajomych - niech będzie Nas tutaj jak najwięcej!


Wielkopolska. Drewniana opuszczona chałupa.

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Kamienice w Polsce. Klatkowiec. , Blogger