24 października

Nowy podróżniczy projekt Kamienic w Polsce (Klatkowca): Chodźmy Poszukać Powietrza

Chodźmy Poszukać Powietrza. Podróże po Polsce Grażki i Maćka

Pewnie od jakiegoś czasu zastanawiacie się skąd taka cisza na blogu - powodów jest wiele, jednym z głównych jest nowy projekt Kamienic w Polsce (Klatkowca) tworzony już wspólnie pt. Chodźmy Poszukać Powietrza, czyli podróże po Polsce Grażki (Pani Klatkowiec) i Maćka (Pan Klatkowiec). Działamy także nahttps://img.freepik.com/darmowe-wektory/instagram-nowa-ikona_1057-2227.jpg?size=626&ext=jpg Instagramie, gdzie są publikowane trochę inne fotografie niż te na blogu😍

Sam blog w założeniu powstał z pasji do podróży po Polsce, odkrywania jej mniej lub czasami trochę bardziej znanych zakątków. Kiedy wiele osób wybiera zagraniczne podróże - my nie idziemy po najmniejszej linii oporu. Szukamy piękna najbliżej nas. Przecież ono jest na wyciągnięcie ręki. Polska jest cudowna i na każdym kroku zaskakuje. Kosztujemy ją i smakujemy każdym naszym oddechem. Chodźcie zatem z nami poszukać powietrza - oddechu dla naszych płuc! Nabierajmy go pełną piersią!

Jeżeli spodoba Wam się Nasza praca - polecajcie ją innym w ramach podziękowania za lata tworzenia Kamienic w Polsce, które oczywiście nadal będą istnieć :)

 Instagram. Chodźmy Poszukać Powietrza.


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Kamienice w Polsce. Klatkowiec. , Blogger