12 marca

Gdańsk: tydzień z żeliwnymi i stalowymi schodami - odsłona nr 5

Gdańsk (niem. Danzig). Żeliwne schody - nie byle jakie, bo z gryfami. Co jeszcze ciekawsze - umieszczone na zewnątrz budynku. No i jako dodatkowy smaczek - stopnice także są tu żeliwne i w dodatku pięknie zdobione.

Przypominam o trwającym konkursie na najciekawsze zdjęcie, jaki odbywa się na grupie Kamienic w Polsce na Facebook. Dla zwycięzcy czeka nagroda!

By zawalczyć o nagrodę należy:
1) Umieścić wpis na grupie Kamienic w Polsce na Facebook:
https://www.facebook.com/groups/klatkowiec.kamienice
2) Można umieszczać zdjęcia tylko i wyłącznie własnego autorstwa wgrywając je bezpośrednio na grupę. W poście należy podać miasto, gdzie wykonano zdjęcie. Można wygrywać jedynie zdjęcia wykonane w kamienicach i budynkach użyteczności publicznej na obszarze obecnej Polski. W opisie zdjęcia należy umieścić #kochamżeliwneschody. Należy przestrzegać regulaminu grupy.
3) W konkursie nie biorą udziału wpisy, które zawierają materiały udostępnione z innych stron posty,
4) Autorzy zdjęć wyrażają zgodę na opublikowanie zwycięskiego zdjęcia na blogu Kamienic w Polsce (wraz z podaniem imienia i nazwiska autora zdjęcia),
5) Autor zwycięskiego zdjęcia (a brana będzie pod uwagę zarówno kwestia jakości zdjęcia, a także unikalności miejsca) będzie proszony po zakończeniu konkursu o podanie adresu do korespondencji, celem przekazania nagrody - folderu z wystawy Kamienic w Polsce oraz magnesu
6) Zdjęcia konkursowe można umieszczać na grupie do 14 marca (do końca dnia)
 
Udanej zabawy!!!
 
Gdańsk. Kamienica. Żeliwne schody z gryfami. Zdobienia.
 
Gdańsk. Kamienica. Żeliwne schody z gryfami. Zdobienia.

Gdańsk. Kamienica. Żeliwne schody z gryfami. Zdobienia.


 

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Kamienice w Polsce. Klatkowiec. , Blogger